CRT0805-BY-1022ELF
MFR.Part #
CRT0805-BY-1022ELF
JLCPCB Part #
C4085535
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS