CRT0805-BX-2321ELF
MFR.Part #
CRT0805-BX-2321ELF
JLCPCB Part #
C3934379
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS