CRT0805-BX-1502ELF
MFR.Part #
CRT0805-BX-1502ELF
JLCPCB Part #
C5603217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS