CRT0805-BW-62R0ELF
MFR.Part #
CRT0805-BW-62R0ELF
JLCPCB Part #
C4227926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS