CRT0805-BW-5R10ELF
MFR.Part #
CRT0805-BW-5R10ELF
JLCPCB Part #
C4043693
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS