CRT0805-BW-5102ELF
MFR.Part #
CRT0805-BW-5102ELF
JLCPCB Part #
C1720224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS