CRT0805-BW-1102ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0805-BW-1102ELF
JLCPCB Part #
C3919612
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS