CRT0603-PV-2001ELF
MFR.Part #
CRT0603-PV-2001ELF
JLCPCB Part #
C4076971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS