CRT0603-PV-1501ELF
MFR.Part #
CRT0603-PV-1501ELF
JLCPCB Part #
C4324728
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS