CRT0603-PV-1000ELF
MFR.Part #
CRT0603-PV-1000ELF
JLCPCB Part #
C6538257
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS