CRT0603-FZ-3011ELF
MFR.Part #
CRT0603-FZ-3011ELF
JLCPCB Part #
C2106125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS