CRT0603-DX-8661ELF
MFR.Part #
CRT0603-DX-8661ELF
JLCPCB Part #
C4107850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS