CRT0603-DW-4022ELF
MFR.Part #
CRT0603-DW-4022ELF
JLCPCB Part #
C1698616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS