CRT0603-CW-1742ELF
MFR.Part #
CRT0603-CW-1742ELF
JLCPCB Part #
C3923827
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS