CRT0603-BZ-15R0EAS
MFR.Part #
CRT0603-BZ-15R0EAS
JLCPCB Part #
C2089484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS