CRT0603-BZ-1102ELF
MFR.Part #
CRT0603-BZ-1102ELF
JLCPCB Part #
C4066721
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS