CRT0603-BY-5110ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-5110ELF
JLCPCB Part #
C2144687
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS