CRT0603-BY-4992ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-4992ELF
JLCPCB Part #
C3985129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS