CRT0603-BY-4990ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-4990ELF
JLCPCB Part #
C5578900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS