CRT0603-BY-4022ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-4022ELF
JLCPCB Part #
C2144307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS