CRT0603-BY-3013ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-3013ELF
JLCPCB Part #
C19947170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS