CRT0603-BY-3010ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-3010ELF
JLCPCB Part #
C3951609
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS