CRT0603-BY-2150ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-2150ELF
JLCPCB Part #
C5972952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS