CRT0603-BY-1623ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-1623ELF
JLCPCB Part #
C4162876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS