CRT0603-BY-1331ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0603-BY-1331ELF
JLCPCB Part #
C4184926
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS