CRT0603-BY-1272ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-1272ELF
JLCPCB Part #
C4216928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS