CRT0603-BY-1202EAS
MFR.Part #
CRT0603-BY-1202EAS
JLCPCB Part #
C5972950
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS