CRT0603-BY-1051ELF
MFR.Part #
CRT0603-BY-1051ELF
JLCPCB Part #
C6888380
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS