CRT0603-BX-1023ELF
MFR.Part #
CRT0603-BX-1023ELF
JLCPCB Part #
C1714219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS