CRT0603-BW-2002ELF
MFR.Part #
CRT0603-BW-2002ELF
JLCPCB Part #
C4179807
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS