CRT0603-BW-1503ELF
MFR.Part #
CRT0603-BW-1503ELF
JLCPCB Part #
C5603209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS