CRT0603-BW-1202ELF
MFR.Part #
CRT0603-BW-1202ELF
JLCPCB Part #
C3920250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS