CRT0603-AZ-2213ELF
MFR.Part #
CRT0603-AZ-2213ELF
JLCPCB Part #
C1729214
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS