CRT0603-AX-5602ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0603-AX-5602ELF
JLCPCB Part #
C4223812
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS