CRT0402-FV-3300GLF
MFR.Part #
CRT0402-FV-3300GLF
JLCPCB Part #
C6157909
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS