CRT0402-BZ-2052GLF
MFR.Part #
CRT0402-BZ-2052GLF
JLCPCB Part #
C19947166
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS