CRT0402-BY-2400GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-2400GLF
JLCPCB Part #
C1697022
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS