CRT0402-BY-2322GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-2322GLF
JLCPCB Part #
C3987542
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS