CRT0402-BY-2003GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-2003GLF
JLCPCB Part #
C1518161
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS