CRT0402-BY-1960GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-1960GLF
JLCPCB Part #
C7233147
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS