CRT0402-BY-1601GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-1601GLF
JLCPCB Part #
C19947157
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS