CRT0402-BY-1501GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-1501GLF
JLCPCB Part #
C4104377
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS