CRT0402-BY-1072GLF
MFR.Part #
CRT0402-BY-1072GLF
JLCPCB Part #
C4077143
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS