CRT0402-BX-2002GLF
MFR.Part #
CRT0402-BX-2002GLF
JLCPCB Part #
C1720270
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS