CRT0402-BV-4990GLF
MFR.Part #
CRT0402-BV-4990GLF
JLCPCB Part #
C4184923
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS