CRT0402-BV-1241GLF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0402-BV-1241GLF
JLCPCB Part #
C4357207
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS