CRS2512-JX-121ELF
MFR.Part #
CRS2512-JX-121ELF
JLCPCB Part #
C7233140
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS