CRS2512QFX-1001ELF
MFR.Part #
CRS2512QFX-1001ELF
JLCPCB Part #
C5972939
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS