CRS2010-JW-4R7ELF
MFR.Part #
CRS2010-JW-4R7ELF
JLCPCB Part #
C2081391
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS