CRS2010-FX-4701ELF
MFR.Part #
CRS2010-FX-4701ELF
JLCPCB Part #
C2081492
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS